| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

No koukám, že se věci s...ou na všechny strany, to máš pěkné starosti, Milado. Zkuste si najít taky nějakou pomoc - pečovatelská služba může rozvážet jídlo (i když chápu, že přes svátky se to asi zařídit nedá), rehabku určitě taky najdete.

Hm, já jsem zas na práci nemohla ani pomyslet dokud byla doma moje máma - ona má Alzheimera a ne že by to tenkrát bylo ještě tak strašné se zapomínáním, ale měla hrozné poruchy chování a byla moc a moc agresivní. A protože máme společný vchod a byt oddělený jen prosklenými dveřmi nad schodištěm (které se sice dají zamknout, ale nikdo jí nemůže zabránit v tom, aby do nich tloukla, a hlavně při příchodu a odchodu aby napadala lidi včetně dětí), bylo naprosto nemožné zaplatit si hlídání, protože tohle prostě po žádné studentce nemůžu chtít. Pak se matčin stav zhoršil tak, že musela do zdrav. zařízení. I když je to zlé, naší rodině se tím ulevilo a může k nám kdokoli. Být maminka ještě doma, nepracuju ani náhodou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.