| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ale jak říkám, odcházím do podle mě dostatečné vzdálenosti tak, abych tím nikoho neobtěžovala a nikomu pod nos nekouřila.
Ale to že prostě nějak zavane vítr a nekuřák "ucítí" můj kouř- už neovlivním... a mylsím, si, že tohle je o té vzájemné toleranci a nadávat na někoho, že jsem "ucítila" jeho kouř, i když mi nijak pod nos nekouří a snaží se co může, abych kouř necítíla, mi přijde už zahnané do extrému.
Nekuřák vidí, že já kuřák si poodejdu o 10m dál, abych je záměrně neobtěžovala svým kouřem, ale i tak bude prskat, když zavane vítr jeho směrem a ucítí můj kouř. To už myslím není o ohrožování zdraví, protože jak tu přesně někdo píše, ono i když ten můj kouř necítí, tak vdechne milion horších věcí...
Na místech vyhrazených pro kouření si normálně zakouřím (tzn.- restaurace kde je popelník, bar apod.) - protože v dnešní době už je normální že je restaurace rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, a tuším, že nekuřák, kterýmu šíleně kouř vadí nebude chodit do kuřáckýho prostředí.
stejně tak jako já bych si jako kuřák nezapálila na tribuně, nebo v blízkosti dětí apod.
Akorát mi jde o vzájemnou toleranci, nadávat na to že jsem "ucítila" kouř mi přijde už přehnaně zahnané do extrému...
takže ano, souhlasím, že je netaktní hulit někomu pod nos, ale taky nebudu nadávat na navoněnýho chlapa, že mi jeho vůně vadí do nosu a pšikám po ní, a ničí mi vlastně životní prostředí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.