| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rapiti: jak by řekl mistr Joda. z lasu tvého hořkost přeci zaznívá ~k~

"nechodím s dětmi na pískoviště, protože se tam kouří,"

Rapiti, žiju v Bohnicích, nevím jestli jsme tu všichni šahlí, ale na hřiště codím 2x do týdne a NIKDY jsem tam neviděla nikoho, jak kouří, manžel zásadně odchází až za roh, abych se na něj nemohla šklebit ~t~ (jsem kuřák, ale před dětmi ne ne, i kdyby mi huba upadla)

"z akcí pro děti, kde je zakouřeno, odcházíme,"

na žádné takové akci jsem ještě nebyla, jenom v botanické, když bylo pálení čarodejnic Witch s koncertem Ewy Farne, lidi na trávě kouřili, což nepočítám jako zakouřeno, stejně jsem s miminem nebyla před reprákama, kam to proboha chodíte??

v dešti stojím mimo zastávku a moknu, protože tam někdo kouří,

Jsem kuřák, jak jsem psala, tedy alkoholový a večerní a tohle mě FAKT dere. Ale i u nás je to už vyjímečné a nejednoho kuřáka jsem z přístřešku vymítila prosbou: mě to vadí, nemohl byste? A žádný problém.

peskuju děti, aby procházely do bytu rychle, protože soused na chodbě kouří a nevydrží to těch pár vteřin, než vyjde ven z domu,

To je fakt humus a nechápu, sorry za nás, kuřáky ~7~ ale i tak, těch pár nepříjemných vteřin se na vašem zdraví nepodepíše jako éčka v potravinách, plasty, chemikálie v drogistickém zboží, doprava a jiné civilizační choroby. Jen je to sociální humáč.

dávám si pozor při větrání, abych včas zavřela, když začnou kouřit sousedi na balkóně, protože jinak to máme v obýváku jak v hospodě,

Četlas, jak kulantně jsme to vymysleli se sousedy? Řekli, v parné dny přes den, krom pravého poledne, větráme, večer od 7 do 9 větráme a po ránu. A v tu dobu jsme přestali kouřit na balkoně ~:-D NO PROBLEMO! A to jsme se i dohadovali na semaforku ~t~~t~~t~ s tím, že oni mají právo na zelenou, když větrají, ale že nás nebudou prudit a po 3 hodinách my jim už semaforek můžeme přepnout, oni si na 5 minut zavřou, manžel si dá cígo, po skončení jim dá zelenou ~t~~t~

a taky v tu dobu musím přerušit věšení prádla, protože v tom holt nemůžu dýchat,naučila jsem se velmi zrychlit chůzi a zároveň zadržet dech, abych mohla předejít toho, kdo přede mnou kouří, protože jinak mi hrozí, že budu zvracet (stalo se mi to už párkrát)

To mě mrzí, ale dotaz, co bys dělala před 50 lety? 20ti? Já si z dětství pamatuju, že se kouřilo všude, uvnitř, v restauracích, pomalu u jídla, přišla návštěva a bez zeptání si zapálila, no totok! Podle mě v omezení kuřáků doba pokročila daleko jako v málo čem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.