| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rapiti: ale sakviš kurník pudlík, vždyť to tu říkám stokrát, že já i mí 2 nej kamarádi nekouříme na každém rohu, jen u alkoholu a večer (ideálně obojí, že ~t~, ne tak odpoledne u sklenky na zahrádce jo, večer bez alkoholu po uspání taky jedno), prostě nás nekuřáci nevidí, protože nekouříme na dětských akcích, na zastávce, na chodníku při chůzi (to je mimochodem mnohem nezdravější, protože zadýchané plíce toho poltí více) a proto si názor děláte jen na neslušných kuřácích nebo hodně závislých (a že jsem dřív byla). Ale pak jsme tu smeteni všichni, jaká jsme čuňata, no totok! Já FAKT vajgly na zem neházím (ano, dříve jo, od 17 do cca 21, když jsem prděla na okolí a neuvědomovala si, že nejsem pupek světa).

A s tou závislostí, já vím. Štve mě to, je to těžký, jsem závislá na droze. Na půl roku jsem přestala a musela jsem začít brát antidepresiva, je to oje chyba, neumím si najít "odfrknutí" bez toho, na VŠ jsem se na všechny zkoušky učila s krabičkou sigaret a 3 dl vína denně (víc znamenalo zhoršení paměti, míň nesoustředění), jsem slaboch, ale omezila jsem to na únosnou úroveň a jsem na sebe dnes hrdá, že když dojdou, tak neběím do nejbližší trafiky, když jsem v kině, na dětských akcích, s malým v kočáru nebo nosítku, tak si prostě nedám a žíly mi to nerve. Mívala jsem absťáky, že jsem lezla po zdi. Je to droga a strašně silná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.