| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Zdravím všechny maminky,těhulky...
Chtěla jsem se poradit, ohledně svého problému, jsou to 4měsíce co jsem vysadila antikoncepci,kterou jsem brala 6let, a od začátku záři se s přítelem snažíme o miminko :-), první 2 menstruace jsem dostala úplně na čas,tak jako při braní antikoncepce, mohla jsem si podle ní řídit hodinky, takže mě nikdy moje dny nemile nepřekvapily,ale už minuly měsíc se mi MD opozdila o 4dny, tento měsíc čekám už 8smy den a zatim pořád nic, dělala jsem si TT asi 2hý den od vynechání, ten byl negativní, ale moje kamarádka, která je teď v 7.dmém týdny na tom byla podobně, jenže jí provázely příznaky (bolesti a zvětšení prsou, nevolnost..)Já žádné problémy nemám, jenom jsem pořád unavená a jak tady píšete, mívám zimnici, možná mě trošku bolí bradavky,ale taky to může být tím, že se neustále sleduju atd...Moc bych si přála miminko, ale to ostatně my všechny :-), nevím jak dlouho mám čekat s dalším testem, nejradši bych každy den, ale ten strach a následné zklamání, když se ukáže jenom jedna čárka ach jo, kdyby to vyšlo :-)) Přeji vám všem všechno krásný do Nového roku 2005 a ať se to naše snažení zúročí.Mějte se pěkně a napište díky pa Alča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.