| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Alco, myslim si ze hlavni duvod je ve vynechani hormonalni antikoncepce. Proste telicko bylo zvykle na svou davku hormonku a jeste 2 mesice to doznivalo. Ted proste zvenči dodavane hormony nejsou, a nastala u Tebe mensi zmatek(disfunkce) v hormonalnich hladinach. Protoze licis neco jako poceni a navaly, skutecne si myslim, ze jde o pokles hormonu na ktere bylo telo cele roky zvykle. Bohuzel si nemyslim, ze bys byla tehotna.

Takze co s tim, nejak me nenapada nic lepsiho nez jit na gyndu a domluvit se s lekarem, ktery ti 2x odebere krev na hormonalni hladiny a rekne Ti, jak na tom jsi. Jinak pres vse co se traduje, tak tehotenstvi se da zjistit uz 10 dni po styku a to hlavne hladinou HCG(jednoho z tehotenskych hormonu v krvi). Pokud je zena tehotna zvysi se hladina tohoto hormonu az na 100jednotek a vyse a tedy napr.z hodnoty O,OO1 dosahuje hladin kolem 100a vice. Nelze si to splest. Hladiny ktere jsou zvyseny, ale neodsahuji patricnych hodnot, ale jsou zvyseny ukazuji z neni vse v poradku. Ale ani pri hormonalni nerovnovaze(kterou mozna ted trpis) nejsou tyto hormony zvyseny. Takze pokud se vypravis na gynekologii, poznas to naprosto jiste.

Jak to jako nematka vim? Byla jsem sestrou a pak jsem vystudovala VS, obor biologie cloveka. Tyhle veci se mi proste jeste nevykourily (zcela) z hlavy.

Jinak se dostavam ke svemu oblibenemu tematu: pokud mas obavu ze sveho gynekologa, pokud je vysetreni pro Tebe bolestive a neprijemne, rozhodne se nenech ukonejsit promluvami typu, ze kazde poradne vysetreni boli. JE TO NESMYSL!!!!! Chodila jsem na gynekologii pred operaci temer tydne, a nebolelo to. Nasla jsem gynekologa, ktery umel vysetroval tak, ze to nebolelo a takovych je vetsina. Pokud mas tu smulu, ze chodis k nekomu u koho mas dojem, ze provadi spis bolestivou operaci, nez prohlidu, rozhodne ho zmen. A jeste neco skutecne: muzi jsou jako gynekologove skutecne setrnejsi a lepsi. Chodim k gynekologovi-muzi a skutecne vysetruje setrne a presto dobre( po operaci jen skutecne mnimalne).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.