| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj!

Dokáže mi někdo poradit, jak změnit heslo u icq, když jsem původní zapomněla? Zkoušela jsem to to už milionkrát a vždycky mě to nepustí dál, že nové heslo musí obsahovat 6-8 znaků. Problém je v tom, že když zadám u nového hesla 6 nebo 7 nebo 8 znaků nebo ještě víc nebo i míň, tak je to pořád špatně a pořád mi to píše, že jich musí být 6 až 8 znaků. Ve finále mi to napíše, že pro mou e-mailovou adresu už ICQ existuje. Jako bych to asi nevěděla. Problém je, že se na něj nemůžu přihlásit, když mi to nechce nechat ani přes e-mail a otázku dovolit napsat nové heslo. Tak já už fakt nevím. Nemůžu si vytvořit ani nový účet, protože bych si musela vytvořit nejdřív nový mail, protože pro můj mail, už icq existuje. A bohužel jsem nikde na stránkách icq nenašla českého poradce, kdo by mi to pomohl vyřešit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.