| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám smlouvu na dobu určitou do března 2012, ve smlouvě mám uvedeno, že minimální týdenní úvazek je 35 hod. Momentálně firma nemá moc zakázek a tak přišel zaměstnavatel za mnou, že by si představoval, abych výrazně snížila počet hodin (z cca 150 měsíčně na 30).
To se mi samozřejmě vůbec nelíbí, sice ho chápu, případně přes prázdniny jsem ochotná úvazek snížit, ale ne o tolik. Může se stát, že zakázek přibude, pak mě bude potřebovat. Pak taky když kolega bude čerpat dovolenou, tak bych také měla přijít, ale jinak se mám třeba víc věnovat rodině.~a~
Moje otázka je, jestli má na toto právo ? Myslím, že ne, že bych musela souhlasit.
To případné snížení počtu hodin na červenec a srpen bych asi měla chtít písemně?
Děkuji za rady ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.