| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od staršího jsem šla do práce na čtyři dny v týdnu, když mu bylo devět měsíců. Hlídala ho moje švagrová, vydržela jsem to rok a půl a pak jsem práci vzdala, to bylo zaměstnání, které se fakt těžko kloubí s rodinou. Z dnešního pohledu jsem se do práce vracet neměla takhle brzy a na tak velký úvazek. Přesto se synem máme moc hezký vztah, nemyslím, že ho to jakkoli poškodilo, ale kdybych v téhle práci zůstala déle, asi by to tak pěkné nebylo.

Změnila jsem práci, u mladšího syna jsem šla v jeho pěti měsících na 12 hodin týdně a postupně jsem to navyšovala na současných 28 hodin, které zvládám ve třech dnech plus některé noci. Malého hlídají babičky a manžel, který pracuje na směny. K tomu mám cca jednou za měsíc nějakou zvláštní akci, která mi vynese zhruba to, co dva týdny práce. Tohle schéma bych si chtěla podržet navždy, ale uvidíme, jestli to půjde. Prcek v září nastupuje do jeslí (do školky ho nevzali) bude chodit na dopoledne čtyři dny v týdnu.

Já tě naprosto chápu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.