Pawllo, já to chápu a taky nemíním nijak kritizovat onoho kluka, já rozumím tomu, že za svoje agresivní chování zřejmě nemůže, není to jeho vina... no jenomže Tvoje taky ne a nikdo nemůže od ošetřovatelů vyžadovat, aby riskovali, že skončí na vozíku s pošramoceným obratlem (nebo co všechno podobní pacienti dokážou). Pokud znáš lepší a humánější prostředky než dávku sedativ - tak jaké? Jak se tohle dá řešit, aby kluk v rámci svého postižení mohl žít co nejnaplněnější život a přitom neohrožoval svoje okolí? Jinak běžná veřejnost zná jenom dvě metody jak agresivní pacienty omezit v napadání okolí - klecová lůžka a otupující mírnící léky. A to zas mi ty léky přijdou přeci jen trochu milosrdnější. Jaké jsou tedy moderní metody šetrné k pacientovi a zároveň spolehlivé pro okolí (aby dál neútočil)?
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.