| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, nedávno jsem tu psala, že jsem sehnala práci jako call operátorka v O2 a četla vaše názory na tuto práci.
Po více než měsíci již mám jasno...Je to práce neskutečně nevděčná, bohužel. Dostávám "kapky" jak od zákazníků, tak od šéfů, protože otravuju lidi, kteří se se mnou odmítají bavit a pak nemám prodeje... Snažím se být k lidem chápavá, ale zároveň musím mít i prodeje, samozřejmě.

Domů chodím unavená a zničená, protože jezdím domů až v tuto dobu (naštěstí pro mne přijel manžel, jinak bych byla doma ještě později), doma nic hotové, děti mne už moc nevídají. A příští týden mám celý týden odpolední.
Už mám z práce neskutečné nervy, bolení břicha a hlavy ~:( Jinou práci hledám docela aktivně, ale nějak nemám štěstí.

Omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat. Jdu dojíst "večeři" a zalehnu, protože jsem neskutečně unavená...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.