| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nesnáším tyto přelomy,ale je jasné,že k tomu alespon u mne dojít už muselo,potřebujeme druhý plat.Jsem moc štastná,že už mám práci po dvanácti letech doma a to dokonce ve svém oboru,sice budu ve velmi nízké platové třídě jelikož mám málo praxe,ale mám šanci za rok postoupit výše,prostě je to zázrak,že tu práci mám.
Ale pořád to ve mě hlodá,je to tak skutečně správně?Jít od dětí po tak dlouhé době jenom kvůli tomu,že se to ode mě očekává?Proč se to v dnešní době od ženy očekává,aby vše zvládala,děti i práci?Nebylo to dřív lepší ,když se od žen očekávalo,že budou s dětmi ,budou dělat zázemí manželovi ,prostě budou ženy v domácnosti na celý úvazek a bude to tak správně a nikdo jim to nebude mít za zlé či divné,že jsou pořád doma.
A je tu třeba nějaká žena v domácnosti ,která není na mateřské,ale pracuje pro svou rodinu na plný úvazek,i když třeba má už větší děti,ale prostě připadá jí to důležité ,že je doma a plně se v tom realizuje?Existuje to ještě vůbec?
Taky se vám zdá,že dříve,když ženy bývaly doma celý život a mohly se věnovat rodině bylo méně divných,psychicky narušených či zlých jedinců než je dnes?
Tak mě popadla taková nostalgie,že něco končí,něco moc krásnýho a já už nebudu dětem tak k dispozici jako ted,asi budu děsně brečet až se za mym tříletákem zabouchnou dveře školky a já ho uvidim až v pět odpoledne,ach jo.....
jak jste to zvládaly vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.