| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kolik žen bylo kdy v domácnosti a věnovalo se jen dětem a manželovi? Já má spíš dojem, že ženy "v domácnosti" dřív buď byly manželky bohatých (a těch moc nebylo), nebo chodily do nějaké podřadné práce a nebo byly doma a dřely tam (pole, dobytek, praní, vaření atd.)Mám jednu kamarádku, která je v domácnosti, protože si to přeje manžel, který podniká a chce mít doma "servis". Ona tedy spokojená není.

Já jsem na RD nebyla, hned po MD jsem šla do práce na malý úvazek, který postupně navyšuju, manžel změnil systém práce, takže se můžeme prostřídat a hlídají i babičky. Teď od září budu mít úvazek 28 hodin s tím, že mám ještě nějaké přednáky a jiné aktivity "mimo", úvazek mám navíc flexibilní a v některých dnech mohu do práce chodit "jak chci". Taky od září zkusíme jesle (do školky syna nevzali) a z toho obavy mám, zkoušel jsme už před rokem a nešlo to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.