| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anemon prosím tě a ta zkouška v Brně nahradí i tu praxi u lůka?Ptala jsem se holek ZS na FB a tvrdili,že nikoli.Mám na mysli tu zkoušku co je na stránkách které zmiňuješ.
Tak Kladno,Příbram to bych snad ani jako dojíždění nebrala.Já to mám do Práglu jaksi fakt dál.Platit dojíždění na plnej úvazek by mě vyšlo zhruba na půlku platu.Mám to dobře spočítány,protože jsem to už jednou řešila a volila raději ubytovnu.Ale pokud by to bylo na tři,čtyři měsíce tak řešení mám.To by bylo v klídku.
Každopádně díky za rady.
Počkám měsíc než pojedu na kontrolu s nohou,domluvím se pak přímo s ošetřujícím ortopedem,jestli by to šlo,abych nastoupila k lůžku aspoń na tu nezbytnou dobu na registraci.Aby mě rovnou napsal papír,dost blbě se za ním dostávám(je věčně mimo nemocnici).když mě do tohohle kdysi uvrtal,tak by mohl bejt vstřícnej a nechat mě makat.No ne.
Protože pokud budu mít registraci,tak mám vzápětí práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.