| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sháním nějaký tip na dobrý server kde se nabízí i poptává zaměstnání. Nedávno jsem na jeden takový slušně vypadající narazila, ale už ho nemůžu znovu najít. Existuje něco takového neplaceného? Jde mi o středočeský kraj, jihočeský kraj, Prahu.
Muž je už několik měsíců bez práce (já na rodičovské dovolené) a začíná nám téct do bot, nehledě na atmosféru doma...
Je za námi mnoho neúspěchů, kdy muže v lepším případě odmítli nebo nevybrali a v horším se mu vůbec neozvali. Poté, co jsme pochopili, že přes inzerci úřadu práce (kde se inzerují z větší části místa která jsou předem obsazená) a přes internetové nabídky lze jen těžko něco sehnat, jsem se rozhodla že se pokusím manželovi sama podat inzerát. Jen nevím kde by to mohlo mít smysl?

Za každý nápad díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.