| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zuuuzo,podle takové knihy bych se stejně neřídila.

Většinou je to,- jmenujte mi svoje špatné a dobré stránky, proč jste se rozhodla pro naší firmu, čím nám můžete být přínosem, jak jste flexibilní, kolik máte dětí, kdo vám je bude hlídat až budou nemocné, zvládnete pracovat přesčas ?

A pak takový co tě mají vyvést z míry,- jaká je vaše oblíbená barva, zvíře, vlastnost...bla bla. Buď upřímná, ale opatrná. Ze špatných vlastností jmenuje jen takové,co jsou např. brané jako negativum, ale pro práci mohou být přínosem,- např. jsem příliš pečlivá, až moc mi záleží na lidech bla bla bla.

Vše je hlavně o formě, nikoliv o obsahu /myslím tyhle všeobecný otázky/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.