| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pracovala jsem jako asistentka ve velké mezinárodní firmě a toto jsem měla na starosti také. Kvůli svačině pro 10 se catering neobjednává, pokud to nejsou opravdu nejváženější hosté, potenc. obchodní partneři, vetšinou zahraniční, na které chceme udělat velký dojem.
O pití už tu psaly holky hodně, hlavně výběr, teplé, studené, detaily, cukr, citron, smetana (lepší tatra do konvičky, mlíčka se nosí do jednací místnosti, kde to mají hosté celý den k dispozici).
Klasické chlebíčky nedoporučuji, krémové zákusky také ne. Často jsem na svačinu kupovala ty lepší krokodýl sendviče (chlebové, ne bagety) nebo teplá pečiva (taštičky se špenátem, sýrem, pizza příchuť, atd)Sladké by být mělo také, ke kávě si lidi rádi dávají, místo zákusků nějaké lepší linecké pečivo, někdy jsem i krájela mramorovanou koupenou bábovku nebo roládu (ty rolády kolem 40 Kč jsou skvělé, koupí se dvě příchutě a je)
Dobrý je i talíř ovoce, které se hezky jí, banány, švestky, hrozny. Ne ananas ani pomeranče..
Hlavně to hezky rozprostřít, u kávovaru dostatek nádobí, aby to vypadalo lákavě..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.