| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aven, nezlob se na mě, ale připadáš mi jako další dítě na písku.
Výrazy počínaje a Tvým zděšením ohledně " Jakmile doběhl její synáček, tak ji prostě mýmu synovi vzala z ruky. To teda i na mě bylo moc."

Jsi dospělá, jdi matka, tak prostě komunikuj. Po ostatních maminkách chceš, aby to vyřizovaly a sama nic? Když Ty hračky půjčíš, ale jiné dítě nepůjčí Vám, není nejjednodušší se ho zeptat? Ono někdy děti na žádost dospělých zareagují vstřícně, nejsi pro ně konkurent. Taky předpokládám, že se i Tvůj syn slušně ptá na půjčení. Další na řadě je se pak zeptat maminky, jestli si můžete půjčit jejich bábovičky za výměnu, že Vy jste půjčili ty svoje.
A nakonec, když jiné dítě vyrve hračku z ruky tomu Tvému, dá se přeci klidným hlasem tomu dítěti vysvětlit, že u Vás doma hračky z ruky nevyrváváte, že určitě svoji hračku může dostat zpět, ale lepší je si o ní říct. (ale to samozřejmě píšu podle sebe, kdy své děti vedu k tomu, že pokud mají půjčenou hračku a majitel ji chce zpět, aby ji vrátily a poděkovaly, a naopak, pokud má někdo naší hračku a moje děti ji chtějí zpět, že si o ní můžou poprosit a mají právo na vrácení).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.