| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cítím se absolutně vyčerpaná od doby, co můj syn začal chodit. Od té doby neposedí, všude lítá, celý den prostě běží, neustále nějaké úrazy, nedaří se mi ho uklidnit.

Hyperaktivní si myslím, že nebude, dovede si i krásně hrát - třeba s Duplem nebo s vláčky, ale musí mít někoho u sebe, kdo se mu 100% věnuje.

Teď začalo období, kdy začne z ničeho nic příšerně ječet a křičet, vždycky je to mezi lidmi (tramvaj, obchod) a pak se tomu strašně směje.

Utíká na silnici, neposlechne, když ho zavolám, aby přišel, nepřijde a podobně...

Je to naprosto šílené, jsem celý den ve strašném zápřahu. Naštěstí ještě stále dvakrát denně spí, jinak bych zcvokla.

Bohužel mám pocit, že jsem selhala, ostatním lidem to nedělá, když si ho vezme na víkend moje sestra, je to prý zlatíčko.

Poradíte mi něco? Jak stanovit hranice? Jsem proti fyzickým trestům, ale bojím se, abych je brzo nemusela začít používat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.