| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, ne vždy jde dvě hodinyv klidu počkat na to, až hysterák přejde. Snažím se nereagovat (přeci jen mám už s tím jisté zkušenosti), ale když s sebou vláčíš řvoucí a vztekající se dítě,které odmítá cokoliv,(jiná možnost prostě není), tak na to po určité době prostě reagovat začneš. ;-)

je to moc příjemná zkušenost, na jedné ruce vláčet řvoucího dvouleťáka, protože odmítá jít a je naštvanej, protože jsem po něm chtěla ruku, když přecházíme silnici, a odpor vyjadřuje tím, že si lehne na zem, při pokusu ho zvednout kouše do ruky, druhou rukou držet čtyřleté, které řve, protože ho neslyšíš, když vypráví co dělali ve školce, a do toho popohánět šestileté, protože jinak přijde pozdě na housle....


Zpětně mě ty situace přijdou skoro vždycky humorné, musí to být bezvadný pohled, ale když jsem přímo ve středu dění, tak jsem většinou zpocená až na pr.... zádech :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.