| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi budu první....co bude souhlasit, a ani jsem nehledala nějaké potvrzující informace, vyzkoušela jsem si to na sobě~v~
Že nemůžu spát v jedné místnosti s mobilem nebo radiově řízeným budíkem jsem věděla~d~, ale v květnu jsme pořídili wi-fi, asi za dva měsíce už jsem byla dost zoufalá, co mi je, sice jsem spala, ale ráno jsem byla více unavená než když jsem šla spát, byly to dost drsné stavy. Až když jsem se vrátila po týdenním pobytu jinde docela odpočinutá, tak mě napadla wi-fina. Na noc jí odpojujeme a je pohoda. Několikrát manžel něco dělal na PC, nevypnul jí, a už z postele sem hlásila, že není určitě vypnutá~2~
Přes den pociťuji větší tenzi, když je zapnutá, ale řeším to buď únikem ven nebo vypnutím.~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.