| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já kdysi v pravěku před dětmi, když jsem pracovala, jsem měla jen 2 šéfy, oba muži, jeden starý a druhý mladý-vrstevník, takže nemám žádnou soukromou statistiku. Starý byl špatný šéf, mladý byl dobrý šéf (viděno nejen mnou takto, ale všemi, co pod nimi pracovali).
Ženu jsem za šéfku neměla, ale nevadilo by mi to vůbec, možná bych i byla ráda.
V minulé práci to byli z 90% muži, kdo intrikovali a podráželi a lezli po zádech jiných nahoru (vyjma toho mladého šéfa, taky odtud taky brzo odešel). To je takové hloupé klišé, že žena ženě vlkem, kdežto muž je ten férový a čestný. Ne, jen tu, se kterou se neklove, prostě nebere jako konkurenci, když má pěkný kozy, proč taky, že. Z toho některé ženy mylně usuzují, že muži jsou féroví, když neklovou, kdežto ženy neférové, když na ně neudělají dojem pěkné kozičky ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.