| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak si zase připadám spíše jako krotitel divé zvěře než milující matka ~e~
Moje 18ti měsíční dcera má asi vzteklinu. Poslední dobou je fakt děsivá. omlouvá jí jenom fakt, že jí rostou stoličky a tak není ve své kůži, ale stejně. Asi u ní začal první vzdor ~8~ Nenenene a ne je na dením pořádku prakticky pořád. Když není po jejím práskne sebou v lepším případě o zem. Před pár dny si zkoušela ze vzteku i trhat vlasy, ale zjistila asi, že to na mě neplatí a jí to bolí, tak s tím přestala, začala však agresi používat na nás. Kope, štípe, tahá za vlasy a hlavně hrozně kouše ~7~ , to je pro mě asi to nejhorší. Občas se dokonce příjde jako andílek pomazlit a ve vteřině je z ní kousavý pitbul ~q~~q~ Občas mám i strach, když se ke mě blíží, že to zase bude bolet... ~f~~8~~8~ Absolutně nevím jak na ní, nic nepomáhá, odvést pozornost, domluva (chápe, že mamí auí, jak říká, ale klidně jde a kousne vedle ~8~), párkrát dostala i přes pusu, když to fakt bolelo a ulítla mi ruka ~f~~f~ Všichni mě uklidňují, že jí to přejde (nevím první dcera tohle nedělala), pouze ségra přišla s děsivým případem své známé, která chodila fakt šíleně pokousaná od dcery, nic nepomáhalo až jednou, když už to na mámu bylo moc, tak dceru taky kousla a od té doby má prý klid ~e~~e~ To mi ale připadá fakt děsivé... ~8~ Přeci nebudu kousat vlastní dceru ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.