| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuju se vypovídat ~n~ Mám v plánu hned po obědě zasednout k pc a situaci řešit, ale...

Věc se má tak, že zase sháním práci ~n~ Zaměstnání mám, ale vypadalo to tak, že jsem pracovala v podstatě pořád, odpolední do 8hod večer apod. Mám dvě dítka, manžel dost dlouho v práci, někdy přes čas taky až do večera, navíc dostavujeme. Přešla jsem na kratší směny, které jsem si mohla vybrat kdykoliv během dne, takže jsem pracovala většinou 8-14, 8-13. Dle toho, jak dětem končila škola.
Teď se změnilo vedení a další věci. Opět nás nutí pracovat večer ~l~ Jsem z toho dost zoufalá, protože spojení je špatné, doma bych byla až před 9hodinou. Jak jsem psala, manžel jezdí pozdě a je hodně na stavbě, takže veškeré domácí práce, úkoly a chystání s dětma do školy je na mne...

Navíc jsem se přihlásila na kurzy aj, chtěla bych ji trošku více vypilovat, abych měla větší možnosti při hledání práce. Kurzy jsou samozřejmě večer, nestíhala bych je a přišla o peníze do kurzu vložené ~:(

Snažila jsem se pracovat co nejlíp a dle možností co nejvíce, ale takhle do večera mi to vážně nevyhovuje. Sháním a hledám, zatím nemám štěstí ~Rv Pokud nebude jiné možnosti, tak takhle budu muset alespoň párkrát za týden pracovat, ale vážně bych to nechtěla. Odjížděla bych ve 3hod a přijížděla v 9večer, částka 240Kč ~n~

Můžete mne trošku uklidnit? Co byste dělaly na mém místě? Díky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.