| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě, že to jsou často blbosti. Řve, nechce tuhle lžičku, řikám, tak si vezmi jinou lžičku, ne, máma dala, máma dala tuhle, jestli chceš jinou, vezmi si jí sám. Jdu jinam. Dvacetiminutový hysťák, pak se zklidní vezme si jinou, sní Bobíka, jde si hrát, za chvíli hodí hračkou, tak já, že nesmí házet, řev, a takhle je to pořád. Mezitím si hraje, pomůže mi s pračkou, myčkou, pak zase něco chce, třeba sušenky, ale to už je čas na oběd, takže mu je nedám, řev. Pak vyřvává cestou do školky, že něco chce, říkám jdeme pro Jonyho, do krámu nepůjdeme, k doktorce nepůjdeme, dojedeme tam, tam je to ok, pak zase cesta zpátky, tu řve zase skoro celou, je unavený, ale spát už ho nedávám, protože je schopný spát 4 hodiny v kuse a večer neví, kdy usnout. Takhle je to celý dny. Manžel je v práci v Praze, jsem tu s nima sama. Občas už mi hrabe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.