| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ta já v tom přímo dělám. Taky jsem na ÚP, ale chodím brigádně už dva roky do hyper za kasu. Soustředit se musíš celou šichtu, jinak přijdeš o prachy. Jinak se můžeš splést, i když ti to napíše všechno. Stačí se jen zamyslet a zadat místo 500,- tisícovku a seš v háji. Stalo se mi xkrát, že jsem se zamyslela a pak jsem si nemohla vzpomenout, kolik mi zákazník vlastně dal. ale jelikož jsem už jak robot a vše dělám automaticky, tak se mi ještě za ty dva roky nestalo, že bych měla manko. Musím zaklepat.

Co tě ale zaručeně rozhodí, to je když narazíš na blba zákazníka, který příjde už nas.... do obchodu a chce se někde vybít. To je pak mazec, když po tobě zničeho nic začně někdo řvát a nebo je taaaaak nepříjemný. Z 99% se snažím vůbec nereagovat, jakože vůbec nic neříká, nevnímat, dělat si svoje. Dvakrát jsem se ozvala a nedopadlo to dobře. Pohádala jsem se a stejně měl zákazník poslední slovo páč ty nemůžeš nic... A to se pak soustřeď na práci.

Jinak mám ale už spoustu stálých zákazníků, kteří chodí jen ke mně, když tam jsem. A většinou je tam ale sranda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.