| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem totiž momentálně krapet na nervy. Teda, teď už ne, už je v pokojíku ticho, ale před 20-ti minutama to ve mě pěkně vřelo.
Přes den kluky v pohodě zvládám, ale večer, když je čas spaní, je to hra o nervy. Ty moje často nevydrží. Ani nevím, co bych ráda slyšela, připadá mi, že na ně neplatí v tu chvíli nic - ani po dobrým, ani po zlým. Navzájem se vyhecují a všechno je pak hrozně k smíchu. 100 x vylezou z postelí a dělají brajgl. Nepomáhá pozitivní motivace, pomazlení ani motivace formou odměn. Nepomáhá dobře mířená na zadek ani studená sprcha. Pořád to zkouší furt dokola.
Nechávám je vzhůru do půl desátý a pak jdou do postelí. Dřív to nemá smysl, možná tak později. Kdyby si alespoň v klidu hráli, tak je klidně nechám i dýl, ale pak už se řežou či mladší vymýšlí horolezecké tůry po kuchyňské lince apod.
Je to normální nebo co dělám špatně?
Jooo, když byl prvorozený sám, byl hodný, zlatíčko, poslouchal, stačilo zvýšit hlas. Ale teď je to teda výživné, navíc, mladší všechno neskutečně rychle okouká, takže jedou super stereo.
Je to jenom u nás? Napište mi, že to přejde, jinak budu brzy zralá na Chocholouška.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.