| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem v novém zaměstnání kde nás je asi 10 a z toho je jedna kolegyně pomalu důchodového věku která má vyřídilku jako herečka Helena Růžičková ze Slunce seno... zkrátka vše musí být po jejím, ona má vždy pravdu, prosadí si vždy co si umane - je vnitřně přesvědčená o své pravdě, neustále to opakuje nahlas (přímo řve přes celou kancelář) - já např. jsem spíše introvert takže svůj názor řeknu jednou mírně, ale moje hlasitá kolegyně řekne svůj názor 20x nahlas a podá to stylem že jen ona má pravdu a jiný názor nepřipouští - takto to chodí opakovat stále šéfovi, že samozřejmě šéf jí dá za pravdu když mu pořád dokola omílá svůj názor. Já jsem v oddělení nová takže v rámci dobrých vztahů si nedovolím důrazně oponovat a pak na to doplácím, protože ona jde 10x za šéfem kde ho hlasitě přesvědčuje, že něco nemůže dělat a že musím dělat já - no a samozřejmě pak šéf přijde za mnou a jako hotovku mi řekne, že danou činnost budu dělat já. Vím že nemá cenu se kolegyni bránit, protože ona má takovou vyřídilku, že by mě setřela na sto honů takže mlčím a štve mě to. Co s tím? Máte někdo zkušenost s takovou kolegyní? V práci chci zachovat dobré vztahy a ne se hádat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.