| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

2 roky mám dohodu o pracovní činnosti s přivýdělkem menším než 4 000kč. Naskytla se možnost jiné práce. Oproti původní dohodě, mi byla nabídnuta jen brigáda, ostatním normální smolouva. Vedoucí se zaštiťoval nejistotou ohledně dalšího fungování této výroby (což je pravda), ale proč ostatním dal normální smlouvu s normální výpovědní dobou a mě jenom brigádu? Dnes jsem se náhodou dozvěděla, že když jsem z "pracáku" a ještě s dítětem, tak se mi stejně nebude chtít dělat tak proč mě nevočůrat, že.
Kdykoli jsem chtěla normální práci, tak se mnou vymetli dveře nebo nabídli brigádu.
Už nevím, co dělat, proč já, proč, proč, proč?
Teď si sama musím platit zdravotní pojištění, protože mám tu drzost vydělat si malinko víc než 4000kč. Hlavně, že budu dělat za pár korun debila. Proč proc proč?~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.