| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

Tak jak dopadl rodicak, Mirko?;o) Mate docela slozitou situaci s vasim synem, tedy - jeste jsem nepoznala zadne dite, ktere by melo podobne problemy (bylo tak moc bojacne atd.). Takovy je opravdu od malicka? Prece to musi mit nejakou pricinu - dite muze byt povahove bojacne, ale ze by to zachazelo az do takoveho extremu, aby se schovaval na zachode? Chodil tvuj syn do skolky? Mel tam taky problemy? Neublizuji mu deti ve skole - myslim to tak, ze ne, ze by ho primo byli, ale sama urcite vis, jak rychle deti vyciti, ze je nekdo "jiny" a pak se mu posmivaji, urazeji ho a podobne? A co na to rika ucitelka?
Div se, ale ja jsem skutecne uz na zakladce hodne vnimala chovani svych spoluzaku a rozdily mezi nimi. Duvody a dusledky jsem samozrejme byla schopna vyvodit az pozdeji. A nemyslim si, ze to bylo tim, ze jsem byla rozumove vyspelejsi nez mi vrstevnici; rekla bych, ze vetsina lidi chovani svych spoluzaku vnimala uz na ZS, dokonce i ve skolce (nepamatujes se treba na nektere vyraznejsi deti ze skolky? Ja ano). Jinak - urcite moc zalezi na tom, jaci jsou rodice i deti. Vcera me jeste napadlo, proc to asi bylo jinak za casu nasich babicek a starsich, proc lide z tech chudsich rodin byvali mnohem slusnejsi nez ti z tech bohatsich. Oni sice meli lide treba hodne deti, jenze to byli prave vetsinou ti chudsi, takze museli drit, aby deti uzivili. Tim padem na ne nemeli moc casu. vtip byl v tom, ze ty deti tenkrat musely pracovat taky, takze nemely cas na nejake lumparny:o) Taky me napadlo, ze tomu podobne bylo i u nas, protoze jsem vyrustala jen s mamou. Samozrejme musela pracovat a tak na me nemela tolik casu (vecery a vikendy). "Grazl" ze me zrejme nevyrostl jen diky tomu (mam trosku nespotanejsi povahu), ze me mama drzela zkratka, byla dusledna a mela me k praci, takze jsem na nejake vylomeniny skutecne nemela moc casu...Taky si se mnou hodne povidala, diskutovala, usmernovala me...no ale taky mi klidne prisila par facek nebo dala na zadek;o) Takze bych rekla, ze mnohem vic nez jake jsou deti zalezi na tom, jaci jsou rodice, v tom s tebou naprosto souhlasim.
Zatim pa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.