| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi budeš muset hledat větší města s většími hřbitovy. U nás a i v okolních obcích žádný hrobník není. A správce hřbitova taky ne. Na údržbu po obci máme pouze jednoho zaměstnance, který s přehledem stíhá i hřbitov. Pokud jde o úpravy hrobů- třeba otevřít horní desku před pohřbem, tak na to se volá kameník. A hroby kope už delší čas minibagr, mají ho tu v okolí celkem asi tři firmy, tak se vždycky někdo pozve. Takové to dřevěné zapažení si dělají pozůstalí sami. Je tu odložené v márnici, stačí nasadit.
Já mám taky hřbitovy ráda, zvláště ty vesnické. Celoročně to na hrobech pěkně kvete, je tu klid, babči se tu sejdou na kus řeči. Ale jako zaměstnání už to dneska asi skoro vymřelo. Naposledy si pamatuji ze svého dětství z městského hřbitova v Jihlavě. Od té doby jsem žádného správce hřbitova, parku apod. nepotkala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.