| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlas, redaktor by se zamyslet měl. Ale jak tak čtu semtam články, neni to s tím přemýšlením u mnohých tak žhavé, hlavně aby se to prodalo, žejo. Zásadnější mi přijde, že nepoužívají mozek ty paní z Klokánku a zveřejní fotky svých klientů, závislých, nezletilých. Asi očekávají, že to pro ně bude reklama, ale takto opravdu NE. nechápu, když existuje ochrana nezletilých pachatelů, proč neexistuje v tomto ochrana obětí. Viz Kuřimská kauza, ty děti viděla celá republika. Nebo chudák týraný dominik a další, nějaká úcta k těm dětem, neuctále nám cpou jejich týraná těla, abychom omdlívali hrůzou. je to hyenismus novinářů a nevím, jestli to opravdu něčemu prospěje. Já bych teda fakt nechtěla, aby se moje dětské fotky (byť bez obličeje) někde donekonečna potulovaly po internetu. Navíc pochybuju, že se těch dětí někdo zeptal, a i kdyby... Takto NE.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.