| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Úspěch je podle mě dělat svou práci (ze svého hlediska) dobře, cítit se při ní dobře, a uživit se jí. Hodnocení okolí je mi fuk. Právě nedávno jsem konečně dospěla k tomu (ale doopravdy, nejen rozumově), že není třeba nikomu nic dokazovat, ani sama sobě. Ta úleva!

No, buď si najdeš nějaké nové místo, kde třeba nebudeš dělat úplně přesně to, co teď, ale bude tě to i tak bavit, nebo tě to donutí zkusit se osamostatnit. A pak po čase uvidíš - buď se do toho dostaneš, nebo zjistíš, že tudy cesta opravdu nevede, a najdeš si zase zaměstnání. Ber to jako možnost, že do tvého života přijde něco nového...

Nevím, o jaký obor se jedná, ale existují různé cesty, jak určitý obor naplňovat, třeba se ti ukáže příležitost, která by tě samotnou nikdy nenapadla...~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.