Myslím, že to tady už někdo zmínil. Já slyšela kdysi takové psycholog.vysvětlení o rituálech na svatbě. Že je pro rodiče snoubenců hodně těžké vzdát se svých dětí a přenechat je jejich partnerovi. Proto se z toho dělá takový rituál. Nejprve se rodičům poděkuje za vychování a za jejich dceru či syna. A potom se poprosí o požehnání. A protože je to všechno slavnostní,a protože se de fakto uzná jejich „nárok“ na jejich dítě, rodiče se tak trochu vpraví do přející role „tady ti ji (jeho) dávám a žehnám vám do společného života“, je ten přechod takový snadnější. Můj muž je velice rozumný člověk, ale když se měla vdávat naše nejstarší, dělal nejprve jakoby nic a pak ho odvezli s prasklou ledvinovou cystou do špitálu. Psychosomatika jak vyšitá. Ale pak si pro něj do nemocnice nevěsta (zdrav. sestra z chirurgie) jela a celou svatbu ho operovávala, tak tu ztrátu přežil.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.