| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My máme letos poprvé v restauraci, jinak jsme vždy mívali přímo v práci. Každý přinesl cukroví, co napekl nebo koupil. Pití si nosil každý sám nebo jsme se domluvili, kdo přinese třeba víno a tak.

Letos to máme v restauraci, kde budeme mít večeři. Cukroví poneseme zase svoje. Zaměstnavatel platí tu večeři, pití nevím.

Dárky se dávám jen s nejbližší kolegyní, se kterou jsem ve třídě. Ale jsou to spíš dárky pro naše děti, jakože já dám dárek jejím dětem a ona mému synovi. A pak si ještě dávám dárek s jednou kuchařkou v práci. I když poslední měsíce se strašně hádáme, tak nevím, jak to bude letos~a~ Jinak ty dárky si dáváme mimo vánoční večírek. Navštěvujeme se doma.

Co se mě týká, jsem letos nemocná, tak nevím, jestli už budu zdravá, zatím to spíš nevypadá. Ale bez toho večírku se klidně obejdu. Ono taky cca 12 zaměstnanců - samé ženské, navíc z jedné práce, to se stejně celou dobu bavíme jen o práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.