| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Palac, me se to asi taky vrazilo do dutin, najednou jsem mela strasne bolesti pulky hlavy a mela jsem pocit, ze mam zalehle trochu ucho na te strane. Zadny prasek na boleni hlavy nezabiral, ani kdyz jsem jich vzala vic. Jasne od rymy...a jak mala dostala to impetigo, dostla na tu rymu k tomu kapky pamycon a tak jsem si s tim vytirala ucho a nos taky.....takze bolesti asi za 3 dny ustoupily....ale ja myslela, ze mi pukne hlava....no a kdyz jsem si myslela asi po 10 dnech, ze ta viroza pomalu odchazi, tak najednou bolest v kycli....to nemuzes sedet, lezet, obratit se v posteli, obliknout, chodit, ridit auto, proste NIC.....ted sedim na kulickovem sedacim pytli, jinak bych tu bolesti chcipla....a to mam po atb a injekcich....ti rikam....zacalo to jako bezna viroza, ale co se z toho vyklubalo, to jsem jeste nezazila.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.