| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

První člověk, co knihovnu kdy rovnal jsem byla já sama. Dneska už bych to udělala možná efektivněji, ale postupovala jsem tak, že jsem vždy vyndala knihu, zapsala do pc a hodila na příslušnou hromádku podle písmene. Když byly všechny knihy zapsané, srovnala jsem je v pc (je to jednoduché, konkrétně v OO - nástroje - srovnat nebo seřadit, nevím, dělám to už automaticky, přesné slůvko si nevybavuji), otázka dvou vteřin. Prvních pár hromádek jsem měla na stole před knihovnou, např. A-F, další na zemi. Jedním okem jsem koukala do pc a házela rovnou podle seznamu do police. Poté jsem si přehodila na stůl dalších pár hromádek, např. G-K a opět to samé.
Určitě to jde lépe, ale jak jsem psala, hodnotím výsledek, sama nejsem dokonalá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.