| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

200 knížek

i kdybych je neuměla seřadit v compu (jakože umim - a kdyby ne v konkrétnim programu, udělam si to v jinym do toho konkrétního zkopíruju) a rovnala bych je fyzicky, tak 200 knížek mám do hodiny

pak teda opsat do toho compu a odnosit do knihovny - tam záleží, kolik položek bych měla opisovat (jestli jen název a autora, nebo ještě rok vydání apod. - to se u některých exemplářů může blbě hledat)

jestli to slečna nedala za 8 hodin, tak to není chyba v tom, že neumí jednu funkci na počítači nebo neumí najít přehlásku
mmch kdybych neuměl anapsat přehlásku, hodila bych si to slovo do Googlu - vyjelo by i ve správný verzi, kterou bych tam teda zkopírovala (a doma bych si pak zjistila, kde se to na tý klávesnici teda dělá rovnou)

rovnání knihovny by mi ponižující nepřišlo
já ve škole i vytírám, když se dítě pozvrací, utírám prach na poličkách s pomůckama apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.