| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

Nemám sice čas číst tuhle debatu celou, nicméně nedá mi to a přidám pár poznámek. :o)
Různých "osvědčených" metod jsou desítky, na všechno, stejně tak jako moudrých rad o tom, co se má nebo nemá dělat, ale vtip je v tom, že děti nejsou stejné a to, co platí na jedno nemusí platit na druhé.
Ohledně toho pití v noci, nevím co je to za nesmysl, že by 18ti měsíční dítě nemohlo mít v noci žízeň? Vy fakt neznáte žádného DOSPĚLÉHO, co má v noci na stolku skleničku s pitím nebo nikoho, kdo chodí v noci na záchod??? To, že sto dětí NEMUSÍ ještě neznamená, že nebude muset sto první.
Pokud jde o spaní, náš syn neusne dřív než v deset večer. Spíš později. Obě babičky to zkoušely se svými metodami - jedna ho dávala do postýlky, ze které nevyleze v devět hodin. Usnul v deset. Druhá ho v půl deváté dala do své postele, držela ho na ní, aby z ní neslezl, vyprávěla mu pohádky, cpala mu kaši z flašky, usnul v deset. Je úplně fuk, jestli řve nebo neřve, prostě dřív NEUSNE. Je lhostejné, jestli spal odpoledne nebo nespal, kolik hodin spal v noci předtím, prostě desátá nejdřív, není co řešit. Jaký by mělo smysl mučit jeho i sebe dalšími nefungujícími "zaručenými metodami"? Proč by vůbec měl chodit spát dřív? Protože to NĚKDO řekl? A kdopak? Pánbůh? :o)
Ohledně plácání/neplácání... já plácám fakt minimálně, a to jen v případě, kdy s fyzickým "násilím" začne on. Když dělá něco, co mi vadí, tak mu normálně v klidu řeknu, že pokud toho nenechá, přijdou sankce. Zopakuju to dvakrát třikrát, pak přijdou sankce a on VÍ, proč přišly. Nepomůže mu vztekání, řvaní, prostě udělal něco, co neměl a tečka. Nikdo na něj neječí, neřve, nikdo ho nemlátí, já jsem za všech okolností flegmatik. :o)
Jo - a nejlíp mi zabírá nechat ho přesvědčit se o vlastní blbosti. Když dělá něco nebezpečnýho, upozorním ho, že si rozbije pusu (spálí se apod.). Stane-li se to, je zaraženej, fňuká, ale podruhý už si dává zatraceně pozor. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.