| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Škoda rány, která padne vedle

Lucko
Vím co je prevence, ale to očkování se mi nezdá jako moc dobrý přirovnání. Taky jsem neměla žádnou dětskou nemoc a až je jednou budou mít naše děti, dostane je na starost tatínek a já se postěhuju k babičce. Ale když nenecham děti brečet "preventivně" a nastane situace, kdy to bude s jejich uspávánim neúnosný, nestane se nic horšího, že je budu (možná) budu muset nechat vybrečet o něco později. Mně to pořád nějak nedává smysl - proto abych dítě nemusela nechat možná brečet v budoucnu ho nechat brečet teď. Náš starší syn byl prevence ušetřen a tahle metoda už ho pravděpodobně nikdy nebude muset potkat, protože teď už stačí ho pohladit, někdy stačí mu jen říct, že je čas jít spát a on se svlíkne, zaleze do postele a přikreje, aniž by ho to někdy někdo učil - prostě k tomu dozrál a okoukal to od nás. Zatim nemam důvod si myslet, že mladší syn by to měl jinak.

Z věděckých výzkumů může vyplývat, že některý děti už se od deseti měsíců nemusí budit. Že se nemusí budit všechny děti je podle mě stejně nehorázný jako když se věděcky dokazovalo, že kojit se má po třech hodinách apod. To se vědci těch miminek ptali o co jim jde když se v noci vzbudí?

Pořád si myslim, že krátkodobě a trvale vyčerpaná maminka je dost velkej rozdíl. Vědět, že teď už s padám na h..., ale za dvě hodiny přijde manžel a vystřídá mě je něco úplně jinýho, než když takovou možnost nemám.

Vícečetnýma rodinama já myslim trošku něco jinýho - rodiny, který maj víc než obvyklé dvě děti.

Naše děti taky nechtěly spát na zádech a na boku - tak spaly na břiše (prvorozenej taky ze začátku na břiše na mym břiše - kvůli tomu kašli to bylo pro mě nejsnazší, protože stačilo abych si sedla hned se dostal do svislý polohy, aniž bych musela úplně vstávat - na to už bych sílu neměla - v nemocnici mě ani nemoh nikdo vystřídat).

za to USA se omlouvám. Měla jsem pocit, že podle nějakých statistik je v USA nejvyšší procento lidí s nadváhou a nedávno jsem četla o dokumentu o stravování ve fastfoodu v souvislosti se zdravotním stavem, tak jsem si to nějak spojila. Jo, vlastně ještě tři spolužáci, kteří byli v USA na studijních pobytech nebo jako au-pair přijeli shodně o dost silnější než když odjížděli a taky říkali, že to je změnou stravy. Sama do MC Donalda (a Lídla) kvůli ekologii nechodim a v USA jsem taky v životě nebyla, takže moudra si příště odpustim :-(

Lucko, myslim, že dítě naší známé nejspíš vůbec nechápe, že bude mít sourozence - sice to po mamince zopakuje, ukáže na bříško, ale prej jí to nejspíš ve skutečnosti nic neříká. Je fakt, že maminka první 4 měsíce prozvracela a teď jí zas DR. řekla, že se předčasně otevírá ať jen leží, takže teoreticky by pozornosti mohlo bejt míň, ale mají velmi schopnýho tatínka, kterej se podílí opravdu ukázkově a to odjakživa, takže myslim, že žádnej problém nemají - psala jsem to spíš jako ilustraci toho, že plánování nemusí vyjít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.