| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie, ano, máš částečnej úvazek.
Já ho taky měla, když jsem věděla, že normální bych nestíhala.

Zakladatelka by se asi taky měla ubírat spíš tim směrem, než aby psala, že zaměstnavatel ji nechce pouštět (v jejím případě poměrně často) a že ani nemá kdy chybějící hodiny napracovat. Ona prostě nestíhá pracovní dobu, jakou si nasmlouvala.

Já teď např. zaměstnávám dvě mámy na poloviční úvazek a počítám s tím, že doktory si vyřídí právě v tom čase, kdy nejsou v práci. Naštěstí jim to oběma připadá samozřejmý. Už jsem taky řešila, že někdo na poloviční úvazek chodil k doktorům v době, kdy měl bejt v práci - ne proto, že to jinak nešlo, ale protože to prostě vůbec neřešil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.