| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bylo nebylo... tento týden jsem měla pracovní pohovor na prodavačku. I přikutálela se paní vedoucí s mým (již dříve poslaným životopisem)a začaly otázky. Nějak jsem asi nebyla ve své kůži, takže na otázky typu: jste vdaná, máte děti, jak jsou staré...jsem odpovídala popravdě. Je to sice proti zákonu, ale budiž, přešla jsem to. Když se mne ale milá paní začala ptát, jestli bydlím v domě nebo v bytě, zbystřila jsem. Důvod? Prý mám v domě více povinností a neplnila bych si ty své pracovní.
Po zjištění finanční stránky jsem vzala nohy na ramena, ale totálně mne vykolejila její drzost ptát se na takové soukromé otázky. Měla jsem 100 chutí jí kopnout do kotníku s poznámkou, že toto je přece pracovní pohovor.
Je to další zkušenost, ale fakt hnusná. Na jednu stranu jsem od ní dostala info, že žádnou osmnáctiletou slečnu nechce, na druhou nechce ženskou s dětma a vdanou? ~a~
Pochopím, že chce šéfová kvalitní pracovní sílu, ale zjišťovat si to takovým způsobem??? ~d~~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.