| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K výživě novorozenců a kojenců

Lindo,

neboj a nemej komplexy.Je pravda, ze tady na rodine to ke kmplexum z ne-kojeni svadi. Ale, prosim, mas uplnou pravdu. Dulezitejsi je pohodove dite a matka, nez kojeni. Ostatne, cela nase generace vyrostla na lahvich, a co? Nejsme o nic vice ci mene nemocni nez nasi rodice a jiste mame sve rodice a oni nas take velmi radi. (A stale se dozivame vyssiho veku nez nasi predci?!?) Co se tyce alergii - no , nemam pocit, ze by jich bylo mene, nez kdyz ja jsem byla mala, ba naopak.

Ja jsem plne kojila 3 tydny - pak jsem musela prestat, protoze jsem byla nemocna a navic jedna z dvojcat se vylozene trapila hlady. Od te doby, co dostaly lahev spi, jsou hodne, nikdy nezlobily, mame se moc radi, maminka i deti jsou v pohode a dokonce i tatinek to privital, jelikoz konecne mohl take zacit krmit. Ted je holkam 3,5. Naposledy byly nemocne pred 15 mesici (osklivou chripku), alergie nemaji (jedna ma akorat koprivku na nakladane okurky, kterou jsem ja jako dite mela taky asi do 7dmi let). Takze Lindo, hlavu vzhuru!!!! Jses skvela matka, protoze nenechas sve dite trapit, coz je dulezitejsi, nez se tvarit jako zaslouzena matka!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.