| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dráteničko- kdyby byla fakt hodně dobrá, tak bych o tom nepřemýšlela, kdyby dosluhovala a ten výkon neměla, tak by mě to štvalo hodně moc. Já nevím, nikdy jsme ve svém oboru neměla pocit, že nemůžu sehnat místo kvůli tomu, že mi sedí důchodce na místě. Obstála jsem v drsné konkurenci, pracovala jsem za pakatel, strašně moc jsem musela makat a prokázat své kvality- abych si to místo udržela. Zpočátku, pak už to bylo lepší. Ale rozhodně jsem o něj nemusela bojovat s důchodkyní. V mém oboru je na jedno místo čtyřicet čekatelů. ALE málokdo to vydrží dělat dlouho, většina těch mladých co touží po praxi dá sbohem ještě ve zkušební době. Zrovna vypisujeme konkurz, přihlásilo se šedesát lidí. Z nich šest jde do užšího výběru, protože ta práce je moc drsná a všichni se na to nakonec vyprdli. Zlatá ostřílená důchodkyně.

Asi fakt oboro od oboru.

A máš pravdu, jsem v tom skutečně osobně zainteresovaná, takže přemýšlím jinak. uvědomuju si to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.