| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ano pokládám se do toho moc osobně


jinak si nemyslím,že by zaměstnavatele mělo dojímat, že pán se musí přestěhovat (mchdem nejdem o mého příbuzného,ale někoho mně velmi blízkého). Taky ho ovšem nemusí zajímat, že paní potřebuje praxi, nebo že živí celou rodinu.

No a čistě pragmaticky by potom měl zaměstnavatele zajímat pouze zisk. Takže pokud jde o nemocnici, tak mnou zmiňovaný prdduch sice vyjde dráž- ale ne o tolik, mně osobně zvedají o pár stovek za pár let. Na druhou stranu mají jeho body mnohem vyšší hodnotu než body těch bez praxe, které tady všichni vpomínají. Myslím těch, kteří tak zoufale čekají na to místo, které on jim zasednul.

Nějak si myslím, že pokud vyhodíme ty staré- kteří učí ty mladé- tady jde tedy o doktory, tak nás za chvilku nebude mít kdo učit.

A ano patetickou rovinu v tom vidím taky- ale ne z hlediska zaměstnavatele. To ne. Tomu to může být fakt buřt. Ale představuju si, že někde tak dlouho dělám a nakonec to nikdo neocení. Alespoň řád zlatýho skalpelu ne~;)

Jinak se s vámi loučím, všechny své argumenty už jsem vyplýtvala. Dobrou.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.