| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímalo by mě jak učíte děti sportovat. Myslím malé děti do šesti let. Který sport a dovednost jsou pro vás důležité. Pro mě je důležité akorát plavání, na tom trvám a snažím se jej starší dítě naučit.
Letos jsme postavili dceru poprvé na lyže, na půl hodiny, abychom jí to neznechutili. Bude jí pět let. VYčnívala tam nad dvouletými prcky. V životě jsem neviděla na svahu tolik miminek. Půlka z nich neuměla ani mluvit a už měla lyže. Mám na to ten názor, že dítě by mělo být na lyžích už docela koordinované-mělo by chápat co je to zatlačit nohou, pokrčit koleno. Mělo by umět držet rovnováhu, mělo by se umět samo zvednout, když spadne. Přišlo mi, že to co se tam ty dvouleťáci a tříleťáci zoufale učili (a řevu u toho bylo), se moje dítě naučilo za deset minut. Ne proto, že by byla nějak vyjímečná, ale proto, že už má na to tak nějak věk.

Věřím, že to některé malinké děti opravdu baví, ale dost často mi to přijde spíš ambice rodičů, hlavně aby se řeklo,že už od dvou let lyžuje. Co si o tom myslíte ? A jaký sport je důležitý pro vás ? Jakým sportům byste chtěli vaše děti naučit ? Kdy se do toho pouštíte ?
Pro mě je důležité to plavání (ještě to neumí). Jsem ráda, že dcera umí jezdit na kole.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.