| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám pocit, že jsem neschopná. Po VŠ jsem nastoupila do jedné firmy a pracuji tam už rok a tři čtvrtě. Práce je v určitých ohledech docela rutinní, ale většinou je na vše málo času. Stále za sebou nechávám chyby, i když jsem daný typ projektu zpracovávala třeba pětkrát:( Vždy mám pak pocit, že na tuto práci nestačím. Jenže v jakékoliv práci je třeba být pečlivý a důsledný! Mám pocit, že nikdy nebudu dobrá v práci, protože na mě není spolehnutí, tj. na to, že moje výstupy budou bezchybné, že nezapomenu zpracovat nějaký dokument, sdělit důležitou informaci kolegům atd.. Snažím se neustále motivovat, abych dělala vše na 100%, ale pak na nějakou chybu vždy narazím. Skoro si říkám, že bych si zasloužila výpověď. Máte taky někdy podobný myšlenky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.