| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jestli to jen trochu jde, zkus si vypracovat svoje vlastní "postupy" (pokud už nejsou nějaké interní, ale ty většinou bývají dost obecné, takže to je lepší mít podle sebe) - jako pořadí toho, co máš s danou věcí udělat (např. převzít - zkontrolovat - zadat do systému - vytisknout potvrzení - odeslat zprávu kolegovi XY - založit do šanonu..... to jen pro ilustraci, určitě to máš složitější). Jako jo, člověk má určitě mozkovou kapacitu dost velkou na to, aby si to pamatoval bez speciálních zápisů, ale prostě těch rušivých vlivů je hodně, vnímat najednou na více "kanálech" je obtížné a obvykle to vede k vypuštění něčeho (co zrovna může být důležité a vede k chybě). Pokud tě to uklidní a pomůže, tak je povoleno vše.
A jak tu někdo psal, že si důležitou práci před odesláním nechával na sobotu.... mě se třeba dobře dělalo ráno, když ještě ostatní nebyli v kanclu (tj. nerušili mě), nebo si ty urči nějaký svůj čas/dobu, kdy si "projedeš" v papírech nebo v hlavě co jsi ten den dělala a jestli ti někde něco "nevisí" nedodělané. Je to opruz, to je jasný. Jak já bych byla šťastná, kdybych dokázala vše udržet v té hlavě na svém místě :-) Moje chyby pramenily většinou z odložení věci (a odkládala jsem proto, že se mi ta věc zdála složitá, nebo prostě nepříjemná činnost kterou jsem nechtěla moc dělat.... ale měla/musela jsem). Takže to ráno mi právě docela pomáhalo - začít tím "blbým" a pak už to šlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.