| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do práce nastoupila nová účetní. Přinesla si s sebou rádio, že prý bez něho nemůže pracovat. Rádio si pouští poměrně hlasitě a to ještě stanice, kde hrají diskotékové písničky, takové to tuc, tuc, tuc.... Já osobně potřebuji na práci ticho, abych se mohla soustředit - vždyť počítám peníze. Nikdy jsme tam rádio neměli a nikomu nechybělo. Druhé kolegyni - její kamarádce rádio nevadí.
Včera jsme se kvůli rádiu chytly. Požádala jsem jí zda ho může ztlumit, že mi vadí jak řve. Osočila se na mě, že hudbu při práci potřebuje a že "jim to nevadí". Nakonec ho tedy ztlumila i když ne dostatečně.
Od včera mi to leží v hlavě. Předpokládám, že v pondělí nastane ta samá situace a já mám chuť jí říct, že jí rádio vyhodím z okna a klidně to i udělat. Zároveň se ale nechci chovat jako hulvát. Co byste dělali Vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.