| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Limai,
naše nejstarší je expert na hysterii, vyhrožuje sebevraždou, má neuvěřitelnou výdrž v řevu beze slz...mezi jejím osmým s devátým rokem to byla schopná předvádět denně....na řešení jsme nepřišli, pomohlo jedině vyhýbat se situacím, které hysterii vyvolávaly....takže když už jsem musela splnění nějaké povinnosti vynucovat nějakým zákazem, vyhýbala jsem se zákazu kroužku, na kterém jí záleželo, ale hledala jsem něco, čeho zákaz by ustála atd....takže u ní jsem třeba přístup spíš zmírnila.
U dvojčat tohle nefunguje, zákazy a vůbec tresty jsou jim víceméně jedno...takže pokud jde třeba o úkoly, pošlu je psát a když zjistím, že dělají něco jného, ptám se, jestli už mají hotovo....když ne, posílám je pokračovat a víceméně ignoruju jejich nojó a pod. Čím víc na to reaguju, tím je to horší a od úkolů to sklouzne jinam....a mým cílem jsou napsané úkoly.....Pokud je mají hotové, tak se ptám, proč jsem je ještě neviděla (přičemž občas vyjde najevo, že hotové nejsou, jen se mi to snažily namluvit, aby měly pokoj)....No a takto pokračuju až do chvíle, kdy nemají splněno vše, co splnit mají....
A nemají toho extra moc, v podtsatě jen úkoly, zahrát na nástroje a pak každá jednu ze čtyř služeb.....Ale někdy i tohle málo nestihnou za jeden den....Když se k tomu přidá úklid pokojů, máme program na celý víkend....A někdy i na celý týden ~d~.
Jediné, co jsem změnila že jsem zvýšila dohled, plnění kontroluju častěji. A rozhodně nepřidávám další, protože bych to já určitě nedokázala ošéfovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.